Aktualności

Testy diagnostyczne 2022

by Piotr Cieślak (Adm) -

Dostępne od 03.11.2022 do 20.12.2022


Studentom rozpoczynającym studia w roku akademickim 2022/23 przypominamy o obowiązku wykonania testu diagnostycznego z języka nowożytnego.

Test z języka angielskiego 2022

Test z języka francuskiego 2022

Test z języka hiszpańskiego 2022

Test z języka niemieckiego 2022

Test z języka rosyjskiego 2022

Klucze dostępu do kursów posiadają dziekanaty - są one takie same jak klucze dostępu do szkolenia BHP.

UWAGA!!! Należy użyć klucza dostępu przeznaczonego dla swojego wydziału.

Szkolenie BHP 2022/23 | OSH course 2022/23

by Piotr Cieślak (Adm) -

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2022/23 informujemy, że obowiązkowe szkolenie BHP będzie dostępne od 1 października 2022. Najpierw należy wejść do kursu SZKOLENIE z BHP w UŁ - materiały szkoleniowe (PL), potem należy rozwiązać test zaliczeniowy.

We inform Students beginning their studies in the academic year 2022/23 that the mandatory OSH training will be available from October 2022. First, enter the OSH course - informational materials (EN) and then solve the final test.

Przysposobienie biblioteczne 2022 | Library Training 2022

by Piotr Cieślak (Adm) -

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2022/23 informujemy, że na platformie e-Campus UŁ jest dostępne szkolenie z Przysposobienia Bibliotecznego 2022 / Library Training 2022.

Kurs jest obowiązkowy dla studentów z Wydziałów: Biologii i Ochrony Środowiska, Chemii, Ekonomiczno-Socjologicznego, Filologicznego, Filozoficzno-Historycznego, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Studiów Międzynarodowych i Politologicznych, Nauk Geograficznych, Matematyki i Informatyki, Nauk o Wychowaniu, kierunek Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Przy próbie pierwszego wejścia do kursu Przysposobienie Biblioteczne 2022 / Library Training 2022 student zostanie poproszony o podanie klucza dostępu do kursu. Należy użyć klucza przypisanego do swojego Wydziału. Klucz dostępu do kursu można uzyskać w Dziekanacie.

Pełne informacje na temat szkolenia z Przysposobienia bibliotecznego w roku akad. 2022/2023 w Uniwersytecie Łódzkim są dostępne na stronie Biblioteki UŁ.

Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ

by Paulina Puścian-Sobieska -

Studencie I roku, witamy Cię na pokładzie UŁ! Zdajemy sobie sprawę, że znalazłeś się w całkowicie nowej dla siebie sytuacji i masz mnóstwo pytań. Spokojnie, we wszystkim pomożemy.

Wśród kursów ogólnouczelnianych znajdziesz krótki przewodnik - "Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ", dzięki któremu poznasz nas bliżej. Ten kurs to wiedza o UŁ w pigułce – dowiesz się z niego m.in. jakie sprawy można załatwić w dziekanacie, w jaki sposób ubiegać się o stypendium, a także gdzie znajdują się poszczególne budynki uczelni.

 Zapraszamy na pokład :)

 

onboarding.jpg

 

Wejdź do przewodnika Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ