Aktualności

Picture of Piotr Cieślak
Szkolenie BHP / OSH course 2019/20
by Piotr Cieślak - Saturday, 1 October 2016, 12:48 PM
 

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2019/20 informujemy, że obowiązkowe szkolenie BHP będzie dostępne od 1 października 2019. Najpierw należy wejść do kursu SZKOLENIE z BHP w UŁ - materiały szkoleniowe (PL), potem należy rozwiązać test zaliczeniowy.

We inform Students beginning their studies in the academic year 2019/20 that the mandatory OSH training will be available from October 2019. First, enter the OSH course - informational materials (EN) and then solve the final test.

 
Picture of Piotr Cieślak
Przysposobienie biblioteczne 2019 / Library Training 2019
by Piotr Cieślak - Friday, 14 October 2016, 9:37 AM
 

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2019/20 informujemy, że na platformie e-Campus UŁ jest dostępne szkolenie z Przysposobienia Bibliotecznego 2019 / Library Training 2019.

Kurs jest obowiązkowy dla studentów z Wydziałów: Biologii i Ochrony Środowiska, Chemii, Ekonomiczno-Socjologicznego, Filologicznego, Filozoficzno-Historycznego, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Studiów Międzynarodowych i Politologicznych.

Przy próbie pierwszego wejścia do kursu Przysposobienie Biblioteczne 2019 / Library Training 2019 student zostanie poproszony o podanie klucza dostępu do kursu. Należy użyć klucza przypisanego do swojego Wydziału. Klucz dostępu do kursu można uzyskać w Dziekanacie.

Pełne informacje na temat szkolenia z Przysposobienia bibliotecznego w roku akad. 2019/2020 w Uniwersytecie Łódzkim są dostępne na stronie Biblioteki UŁ.

 
Picture of Paulina Puścian-Sobieska
Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ
by Paulina Puścian-Sobieska - Thursday, 28 September 2017, 3:10 PM
 

Studencie I roku, witamy Cię na pokładzie UŁ! Zdajemy sobie sprawę, że znalazłeś się w całkowicie nowej dla siebie sytuacji i masz mnóstwo pytań. Spokojnie, we wszystkim pomożemy.

Wśród kursów ogólnouczelnianych znajdziesz krótki przewodnik - "Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ", dzięki któremu poznasz nas bliżej. Ten kurs to wiedza o UŁ w pigułce – dowiesz się z niego m.in. jakie sprawy można załatwić w dziekanacie, w jaki sposób ubiegać się o stypendium, a także gdzie znajdują się poszczególne budynki uczelni.

 Zapraszamy na pokład :)

 

onboarding.jpg

 

Wejdź do przewodnika Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ