Aktualności

Obraz Piotr Cieślak
Logowanie do Platformy e-Campus UŁ
Napisane przez: Piotr Cieślak ( wtorek, 10 październik 2017, 11:21 )
 

Na platformie jest wykorzystywana metoda logowania za pośrednictwem CENTRALNEGO SYSTEMU LOGOWANIA.

Studentów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego obowiązuje nazwa użytkownika i hasło wykorzystywane podczas logowania się do systemu USOSweb.

 
Obraz Piotr Cieślak
Szkolenie BHP / OSH course 2017/18
Napisane przez: Piotr Cieślak ( wtorek, 10 październik 2017, 11:21 )
 

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2017/18 informujemy, że obowiązkowe szkolenie BHP będzie dostępne od 1 października 2017. Najpierw należy wejść do kursu SZKOLENIE z BHP w UŁ - materiały szkoleniowe (PL), potem należy rozwiązać test zaliczeniowy.

We inform Students beginning their studies in the academic year 2017/18 that the mandatory OSH training will be available from October 2017. First, enter the OSH course - informational materials (EN) and then solve the final test.

 
Obraz Piotr Cieślak
Przysposobienie biblioteczne 2017 / Library Training 2017
Napisane przez: Piotr Cieślak ( wtorek, 10 październik 2017, 11:20 )
 

Studentów rozpoczynających studia w roku akademickim 2017/18 informujemy, że na platformie e-Campus UŁ jest dostępne szkolenie z Przysposobienia Bibliotecznego 2017 / Library Training 2017.

Kurs jest obowiązkowy dla studentów z Wydziałów: Biologii i Ochrony Środowiska, Chemii, Ekonomiczno-Socjologicznego, Filologicznego, Filozoficzno-Historycznego, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Studiów Międzynarodowych i Politologicznych.

Przy próbie pierwszego wejścia do kursu Przysposobienie Biblioteczne 2017 / Library Training 2017 student zostanie poproszony o podanie klucza dostępu do kursu. Należy użyć klucza przypisanego do swojego Wydziału. Klucz dostępu do kursu można uzyskać w Dziekanacie.

Termin rozwiązania testu z Przysposobienia bibliotecznego upływa 21 grudnia 2017r.

Pełne informacje na temat szkolenia z Przysposobienia bibliotecznego w roku akad. 2017/2018 w Uniwersytecie Łódzkim są dostępne na stronie Biblioteki UŁ.

 
Obraz Paulina Puścian-Sobieska
Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ
Napisane przez: Paulina Puścian-Sobieska ( czwartek, 28 wrzesień 2017, 15:30 )
 

Studencie I roku, witamy Cię na pokładzie UŁ! Zdajemy sobie sprawę, że znalazłeś się w całkowicie nowej dla siebie sytuacji i masz mnóstwo pytań. Spokojnie, we wszystkim pomożemy.

Wśród kursów ogólnouczelnianych znajdziesz krótki przewodnik - "Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ", dzięki któremu poznasz nas bliżej. Ten kurs to wiedza o UŁ w pigułce – dowiesz się z niego m.in. jakie sprawy można załatwić w dziekanacie, w jaki sposób ubiegać się o stypendium, a także gdzie znajdują się poszczególne budynki uczelni.

 Zapraszamy na pokład :)

 

onboarding.jpg

 

Wejdź do przewodnika Onboarding… czyli witamy Cię na pokładzie UŁ